Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan Slejmes a torkom...

Folyamatosan Slejmes a torkom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb: 2 éve kezdődött amikor megfáztam (elég rendesen)és utánna kb: 3 héttel vettem észre hogy tiszta slejm a torkom de akkor még nem volt vele semmi gond mert nagyon kevés volt és simán felköhögtem és utánna még mindig volt de már nem éreztem és nem is köhögtemfel DE MOST valami borzalmas egy hete meg fáztam megint és azóta folyamatosan ahogy köhögök érzem hogy a torkomban egy komplett golyó van és felszoktam köhögni de utána nyelek és vissza megy az egész és hányingerem van utánna és már nagyon szr és unom hogy nem múlik el

2017. szept. 25. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyasztasz tehen tejet?Próbálj meg abból visszavenni.
2017. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem max nagyon ritkán
2017. szept. 25. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz szerintem. Ő meg tudja mondani, hogy bakteriális fertőzésed van, vagy esetleg más?
2017. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megfáztál, akkor nem csoda, hogy jön fel a slejm, ne nyeld le, ki kell köpni.
2017. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!