Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik károsabb az egészségre?...

Melyik károsabb az egészségre? Ha valaki alkoholista, vagy ha valaki rendszeresen fogyaszt marihuánát?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés.

2017. szept. 25. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő egészségtelen hosszú távon, de én a drogot mondanám. Valaki azonnal meghal tőle.
2017. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem az ital. Mindenesetre én jobban örültem volna ha a faterom inkább füvezett volna a pia helyett.
2017. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Bubuka508 ***** válasza:
0%
Feltétlenül a drog a károsabb. Bár ez is egyénenként különbözhet, mindenkire másképp hat. Van, aki csak röhögcsél töle, van, aki agressziv lesz, de egyeseknél már egy adag is halálos lehet. Hosszu távon azonban a kábitoszer erösebb idegméreg az alkoholnál.
2017. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A marihuána mióta okoz halált? Ez nekem új :)) Érdekes az usában rákot és epillepsziát gyógyítanak vele. Frissítsétek az ismereteiteket.
2017. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Rákot tuti nem gyógyítanak vele, de az étvágyát a végstádiumú rákbeteg embereknek fokozzák vele, hosszú távon eggyik sem egészséges, de itt kérdéses a gyakoriság és a mennyiség is pl: napi egy liter tömény szerintem bőven károsabb, mintha heti 2-3x elszívnál egy spanglit. + kérdéses, hogy mennyire vagy folyékony mondjuk a tüdő rákra,májrákra stb mert spangliból a fű szűrő nélkül nem egy jó befektetés, de ha májzsugorod vagy gilberted van akkor pedig pont fordítva igaz a dolog.
2017. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az alkohol.Nagyon sok összehasonlító kutatás van a neten.
2017. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a pia.

A fűnél az sem mindegy, h-h fogyasztod. Elszívni nyilván nagyon káros mert se szűrő se semmi. De pl egy sütiben nem sok káros anyag van.(főleg ha "bio" :DDDD)

2017. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Márics Attila ***** válasza:
18%
Ha jót akarsz magadnak és nem egy szar kis 15 éves vagy akkor egyiket se fogyasztod, esetleg az alkoholt mrétékkel.
2017. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Alkohol hosszú távon károsabb.
2017. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

nem kérdés, hogy az alkohol összemérhetetlenül károsabb (persze alkoholnál a folyamatos ivást értem, mert napi-kétnapi egy pohár bor, vagy kétnapi-háromnaponta egy sör nem hinném, hogy hozna magával bármiféle káros hatást)


fűnél a legkárosabb része az kb amibe tekered (vagy ha tré a dílered), főleg, hogy otthon nagyon dívik még a bérletből/budipapír gurigából/stb-ből csinált csiga is


de pl bongból, vagy ahogy korábban más említette, sütiből (főleg tényleg a sütiből) eléggé minimalizált a káros hatás

+ ugye könnyebb leállni a cuccról, mint az italról... több ismerősöm tette le a mariskát asszonypajtás kérésére/gyerek születésére/stb, mint amennyi az alkoholt akár orvosi tiltásra is


persze a zöld se csodaszer (bár tény, hogy tényleg eléggé sok területen tud segíteni, anorexia, kis szorongás, depresszió, stb stb), de lényegesen kevéssé káros, mint az alkohol

2017. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!