Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy kicsit félek hogy fájni...

Egy kicsit félek hogy fájni fog ez az oltás! Aki tud az tud tanácsot adni és segíteni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ezen a héten a héten megkapjuk human papiloma vírus (HPV) elleni védőoltást. Tavaly is kaptunk oltást de az másmilyen volt.Ilyent még nem kaptunk/kaptam és félek hogy fájni fog. Az utolsó amit kaptam az fájt és hát nem tudom ez milyen lesz. Egy kicsit félek. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2017. szept. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz se lesz jobb. Kár ezen feszengeni! Főleg ha ígyis úgy is megkapod. Az igazi fájdalomtól egy szuri meg messze van nagyon.
2017. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad félni mert ha izgulsz vagy befeszited a karod utána meg rosszabb lesz.ne nézz oda, gondolj valami másra és nem lesz semmi.
2017. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lazítsd el azt a karodat, amelyikbe adják, arra oda se figyelj, hanem koncentrálj a másik öklödre, amit meg szoríts össze, ahogy csak bírsz.
2017. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja jól viselkedsz, és tanulsz, akkor nyugodt leszel, nem fognak feszülni az izmaid. Nem fog fájni
2017. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat és a segítséget. <3
2017. szept. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!