Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik drogot (kábítószert)...

Melyik drogot (kábítószert) tartják mélyhűtőben? SOS

Figyelt kérdés
A mélyhűtőben találtam egy papirba, azon belül két kis lezárható műanyag zacsiba rejtett fehér port. Rettenet büdös. Sajnos attól tartok az egyik fiamé. Korábban füvet találtam nála. De nem akarom egyből meggyanúsítani, de azt se hogy átvágjon és leporcukrozza..speed lenne??? Kérlek segítsetek vannak pici gyerekeim is, nem tudom mit tegyek.

2017. okt. 1. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én semmit se szoktam hűtőbe tenni, de ha tényleg vmi drog, a fiadnak nagyon sok esze van, ha oda teszi :D meg azért is, mert használja
2017. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Más oldalról is meg lehet közelíteni. Van arról egy statisztika hogy a rendőrségi razziák során a hűtő az egyik olyan hely amit esetleg kevésbé tüzetesen vizsgálnak át, így van arra esély hogy nem találnak benne anyagot. Így ebből a szempontból mindegy mit rejtenek oda mert nem a hideg a lényeg. Elég ha elterjed ez a városi legenda és csak emiatt teszik a hűtőbe.


Anyagi helyzet kérdése is lehet a dolog, a kokain/heroin túl drága és inkább kiszorítják őket az olcsó dizájnerdrogok. Nagyobb az esélye hogy speed/ecstasy az a valami, mint más.


Rendőrség és elterelés lenne az ésszerű dolog, de legalább egy drogteszt elvégzése hogy képben legyél mivel állsz szemben. Azzal hogy lebuktatod még megvan rá az esély, hogy nem azt tanulja meg hogy ne drogozzon, hanem hogy legközelebb jobban hazudjon és ne bukjon le. Ha mégsem fogyasztó, az sem sokkal jobb ha terjeszti.

2017. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. valaszolonak. Rendorseg? Nagykoru...es a sajat lakasomban tegyek feljelentest? Mi van, ha nem egyszeru divatdrog, hanem mas vagy ha nagyobb tetelben is tart valamit csak nem a hutoben? 5 napig odavoltunk, ma vacsorakesziteskor neztunk be. Es ez az ize fogadott.
2017. okt. 1. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele, mond el neki mik a következményei... stb
2017. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jorck ***** válasza:
Jól is tudtad a választ: Speed
2017. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, de én is a speedre tippelnék.
2017. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

összes speedes ismerősöm a hűtőbe tette a cuccot... asszem azért mert hidegen kevésbé van szar íze.

...

2018. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!