Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az elhasznált terhességi...

Az elhasznált terhességi teszten pár nap múlva miért jelenhet meg 2. csík? Az a szellemcsík vagy fantomcsík?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szaradasi csik. Van olyan fajta teszt, amin gyakori, altalaban nem is szines a csik, ellenben a pozitiv tesztettel. Ezert írjak ra a tesztre, hogy bizonyos idon belul érvényes csak az eredmény.
2017. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én is jártam így. Mikor megcsináltam egy csík volt rajta, másnap megnéztem akkor meg kettő... Nem érdemes tartogatni mert csak idegesíti magát az ember. Csináld meg, akkor nézd meg, majd dobd ki.
2017. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomi és Ildi válasza:

Sziasztok, Ildikó vagyok 32 éves.

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy most január 8.-án múlt el a menzeszem. Utána lévő heteknél a rosszullét és egyéb tünetek miatt lett csinálva egy "Gabriel" terhességi tesz 24.-én. Persze a tünetek továbbra is megvannak. Akkor csak a negatív csík jelent meg, de másnap a második csík is megjelent, bár csak halványan. Lett utána még egy olcsóbb teszt véve ami negatív lett, majd mivel ezt nem nagyon dicsérik, megint lett véve szintén egy Gabriel teszt. Azon viszont csak a negatív csík jelent meg. Másnapra se mutatkozott meg azon az úgynevezett "szellem" csík. Mit tudnátok tanácsolni?

2018. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elvileg 10 perc után nem szabad kiértékelni, a legtöbbnél így van. És a legtöbbre jellemző, hogy megjelenik egy még egy csík idővel, vagy látszik ahol ki kéne rajzolódnia, a helye. Úgy tudom az is számít, hogy milyen színű a második csík, ha ugyanolyan vagy csak szürkés vagy fehéres mert akkor száradási.

Amúgy védekezel esetleg vagy szeretnél babát?

2018. jan. 28. 12:26
 5/6 Tomi és Ildi válasza:
Szia koszi h irtal a csik halvany lilas mint az elslo csik csak vekonyabb holnap megyek orvoshoz
2018. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

10 perc utan nem ertekelheto. Legalabbis 1nap utan tuti nem.

Majd irj mi volt.

2018. jan. 28. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!