Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Endokrinológián mindig le...

Endokrinológián mindig le kell vetkőzni teljesen?

Figyelt kérdés

6-7 éve jártam utoljára ott. Akkor minden egyes alkalommal bugyira kellett vetkőznöm és mondanom sem kell, hogy mennyire szörnyű volt az egész. Hiszen eleve ruhában is gátlásos voltam, még 3-4 ember előtt le is kellett vetkőznöm teljesen. Mondhatni feleslegesen, hiszen nem lettem kezelve csak súly és vérnyomás mérésre jártam egy idő után. Viszont most ismét szeretnék belekezdeni egy másik helyen mert tudom, hogy azóta semmi nem javult, max csak romlott. De nem tudom mire számítsak, félek ettől az egésztől.

Szóval mindenhol bugyira kell vetkőzni vagy csak ott volt ez a hülye szokás?



2017. okt. 11. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
soha nem kellett levetkőznöm teljesen. a felsőmet kellett első alkalommal levenni, és ennyi.
2017. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban függ ez attól is, hogy pontosan milyen vizsgálatra mész. Nekem pl nem kellett.
2017. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, le kellett vetkőznöm mert vannak olhan endrokin dolgok amik pl. a bőrön is jelentkeznek
2017. okt. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!