Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátommal 1,5 hónapja...

A barátommal 1,5 hónapja együtt vagyunk, de még nem csókoloztunk. Szerintetek mit csináljak? Kezdeményezhetek én? 15/l

Figyelt kérdés
Nem tudom miért nem akar csókolozni. Lehet hogy fél az egésztől mert én vagyok az első barátnője..Egyébként ő 14 éves. Nem tudom szerintetek ezt a csók témát szóba hozzam előtte? Ti mitcsinálnátok?

2017. okt. 13. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszéljetek róla! Egyáltalán arról, ki mit vár ettől a kapcsolattól. Nagyon fiatalok vagytok még.
2017. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ide duma, csak kacérkodj vele. Adjál a szájára puszit egyszer-kétszer, nézzél a szemébe, aztán csak veszi a lapot.
2017. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy ennyi idősen még nem volt kapcsolatom, viszont én nem tudom értelmezni azt,hogy valakik együtt vannak, de nem csókolják meg egymást. Úgyhogy én már rég szóltam volna vagy letámadtam volna, bár ez utóbbi se jó csak úgy derült égből, olvasni kell a jeleket s mi van, ha azok nincsenek? Bár ha elég lassan közeledik az ember, az elég.

Sokféle szintű intimitás lehet normális, millióféle ember van, de ha téged zavar a helyzet, amit megértek, cselekedj.

Csókról van szó, nem sokkal többről, a csudába is.

2017. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dowlod válasza:
90%
Ölelkeztetek már ?
2017. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen
2017. okt. 14. 12:22
 6/6 anonim válasza:

De édi!😁

Nyugodtan kezdeményezz!😊😘

2019. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!