Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fizikai belebezegedés a...

Cseh Juli kérdése:

Fizikai belebezegedés a hiányába? 16/L

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akivel szakítottunk, de osztálytársak vagyunk, plusz mindketten kollégisták vagyunk. Hétköznap teljesen tünetmentes vagyok, hétvégenként viszont gyakran van sírógörcsöm, hidegrázásom, fejfájásom, állandó rosszkedvem, fáradtságom, valamint társaságban is magányosnak érzem magam. A gondolataim pedig csak körülötte forognak és még mindig nagyon szeretem. A kapcsolatunkat jelenleg talán a legfelszínesebb baráti szóval tudnám leírni. Köze van ezekhez a tünetekhez?

2017. okt. 14. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi történt?Mi volt a szakítás oka?
2017. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok?


Helyre lehetne hozni?

2017. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szimplán azért szakítottunk, mert ő nem érezte ezt az egészet. Változást várt tőlem, de nem változtam meg azért, mert együtt voltunk. Ugyanúgy magamat adtam, mint előtte.
2017. okt. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!