Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori vizeles?

Gyakori vizeles?

Figyelt kérdés
Eddig kb ket orankent pisiltem de most orankent.Ez fura.A vizeletem sokszor atlatszo,enyhen sargas.Sok folyadekot iszok.A felfazast erezni szoktam (csip,ingerel) de ez nem az.
2017. okt. 17. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a felfázást kizárod, akkor a cukorbetegség a következő esélyes.
2017. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sok foyladéktól is lehet.Ha nagyon kivánod a folyadékot és ennek nincs különösebb oka pl.füszeres vagy sós étel fogyasztása vagy tudatosan nem növelted a folyadék fogyasztást akkor jó lenne ellenőriztetni a vércukorszintet.
2017. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ejszaka fel is voltam,mert szomjas voltam.Van hogy szarad a szam,de azt hittem az ejszakai fogszabalyzo okozza (ratapad a szamra) de most nem volt bent.
2017. okt. 17. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Kevés folyadékbeviteltől is kiszaradhat,sőt kivülről ki is repedezhet a szád.Nálam ez előszokott forduilni.Lehet keveset ittal az utóbbi időben és jelez a szervezeted.De mindenképp ellenőriztesd a vérképed.
2017. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség jellemző tünetei:


Erős szomjúságérzet, szájszárazság

Éhségérzet – jó étvágy melletti fogyás

Extrém fáradtság

Homályos látás

Gyakori vizeletürítés

Lassan gyógyuló sebek/sérülések

Gyakori fertőzések

Zsibbadó/bizsergő érzés vagy fájdalom a kézfejben / lábfejben

2017. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) elmult,kb ket napig tartott mostmar normalis
2017. okt. 20. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!