Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A futással lehet fogyni?

A futással lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér viszont elég zsíros és a hasamon is eléggé meglátszik mostanába. 165 centi vagyok és 61 kiló.

Ha nem eszek fehér kenyeret meg tésztát meg nem nasizok es mellette futok fogyhatok?

Ha elkezdek futni de 200 m utan elfaradok mennyi ideig kell futnom, hogy legalább a pár kilómétert lebirjam futni?



2017. okt. 19. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kalóriadeficitben vagy, fogysz, ha nem, nem. Amiket írtál, az segít, de csak ettől még nem fogy valaki.


Vannak edzéstervek igen kezdő futóknak. Én rugalmasabb fajta vagyok, én az alapján, de magamtól csinálom. Az a lényeg, hogy futás-gyaloglás-futás-gyaloglás-... ritmusban csináld, eleinte rövidebbek a futás szakaszok s hosszabb a gyaloglás, később ez javul s a végén akár félórát is lefutsz egyben, ez állítólag minden normál embernek elérhető 4 hét alatt. Nekem a lélegzés segített sokat (orron-szájon át, hogy elég oxigént kapjon a test), aztán pedig a sok gyakorlás, lassan fejlődöm, de fejlődöm s én azonnal kifulladós futásundoros alapról kezdtem :D Nincs az az isten, hogy nézegessek órát és 1 perc után kötelezően fussak újra, ha emelkedő jön, ha nem... Futok, leállok, s ha úgy érzem, újramegy, akkor újra futok... Ez nem akaszt ki és belejövök egyszer. Ha direkt többórás sétára megyek (nagyon szeretek túrázni), akkor is beiktatok futós szakaszokat, az is közelebb hozza az első maratonomat.

2017. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A tészta és a fehér kenyér mellőzése önmagában is jó,ha mellette még futsz is,az mégjobb.
2017. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. okt. 19. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!