Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosa streszelek, de...

Folyamatosa streszelek, de nem tudom miért. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta nagyon stresszes személy vagyok. Minden kis dolgon görcsölök. Még akkor is idegeskedek valami miatt, ha nincs rá okom. Érettségin valami eltört bennem, mert azóta minden nap stresszelek. Sok a vérnyomásom is, már pár hete nyugtató teát iszok.

20/f


2017. okt. 19. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lesz*rom tabletta bevétele ajánlott.


Viccen kívül: apró dolgon végképp ne stresszelj, mert az fog tönkretenni, sajnos tudom, miről beszélek. Ha ennyire komoly a gond és már sok ideje szorongsz, érdemes lenne pszichológushoz fordulni. Én is szorongás miatt kezdtem járni, másfél hónap telt, mintha kicseréltek volna.Csak arra koncentrálj, ami számodra fontos. Próbálj meg a jelenben élni, a jövő helyett.

2017. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt megfogadom.

Lehet hülye kérdés, de a pszichológust az állam fizeti vagy óránként egy bizonyos összeget elkér tőlem? Soha nem voltam még ilyen helyen.

2017. okt. 19. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
SZTK-ban ingyenes (ha van TB-d), a magánért te fizetsz 5-15000/ 40 perc. Ezen a pénzen inkább egy biciklit vegyél, ne a pszichomókusnak add oda a semmiért.
2017. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!