Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik az anyajegyek? Mi hatátozz...

Mik az anyajegyek? Mi hatátozza meg, mitől van hogy valakiknek rengeteg van, másoknak/többségnek alíg? (lennt)

Figyelt kérdés

Ezeket(kialakulását) nem lehet valahogy genetikailag megszüntetni.


Nekem sok van egész életem tönkre tették,szégyenbe,elkeseredve kell miatta élnem.


2017. okt. 21. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs magyarázat. Különben mennyi idős vagy, hogy ilyent megkérdezel?
2017. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Apunak van rengeteg pici,így mire 6 éves lettem egyre több és több jött ki rajtunk is.Gyűlőltem,szégyenlős,gátlásos lettem miatta.Mit tettem,hogy ezt érdemeltem?Eleve fiatal nőként még ronda is vagyok,de ez tönkre tette az életem.Mire 10 éves lettem a strandra se jàrtam ki,láttam mások nem így néznek ki.Filmekben se làttok ilyen embereket,zenészeket stb.


Apu húgának születése után teljes vércseréje lett(a szülők vércsoportja miatt) és láss csodàt nem lett anyajegyes,a gyerekei bőre is mind tiszta.


Egy unokatesóm sincs aki ilyen undorító bőrű.Amit tudtam leszedettem,de mindet nem tudom eltűntetni,meg gyerekként többször sebesre égtem,így szeplős a hátam is,de emiatt se lesz gyerekem,hogy úgy szenvedjen mint én,állandó szégyenben,nem értve mért ilyen....



Hogy ez legyen elég,nagy lapàt kezem és trampli a làbformám,fura az arcom,illetve az orrom fura,így értem,hogy ronda vagyok.De legalàbb elhízva nem vagyok.Elég nagy szegénységbe nőttem fel,szeretettet nem sokat kaptam,támadást a külsőm és a szegénység miatt rengeteget ezért is csúszott el a személyiségem.


Mért lettem ilyen?Bocs a sok panaszért,de nincs kinek a folytonos őrlődésem elmondani

2017. okt. 21. 21:11
 4/5 A kérdező kommentje:

30.


Az emberek mosolyogni látnak,de senki se ismer igazából,nem tudjàk mik jàrnak a fejembe,mi bánt.Ami ronda rajtam takarom,elfedem.


Nekem nem igazán van érzelmi kötődésem anyámhoz,ő szült,ő tette ezt velem.Link amióta csak az eszemet tudom.Sose ültek le még tanulni se velünk....

2017. okt. 21. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privàt üzenetet.



Mások nem is tudjàk mennyire anyajegyes voltam,mert takartam ahogy csak tudtam.Annyi mindenben megakadályozott(strandra nem jártam,olyan osztálykirándulásra ahol netán úszodába mentünk volna nem mentem vna el vagy kollégiumba tanulni ),gàtlast,szenvedést okozott.De láttam,hogy én mennyire kilógok a sorból.

Plusz zsűrős a családom.Apu mindent megmagyarázott gyerekként mèrt élünk sokall rosszabbul mint mások,volt szép lakásunk de hagyta hogy rávegyék hogy eladja majd egy leromant csaladi hàzat vegyen,anyu meg titkolt alkolista,anyaság a megfőzésben kimerült.

De persze ők semmiről se tehetnek.

Időről-időre ki kell írnom mi bánt.

2017. okt. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!