Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami otthoni praktika...

Valami otthoni praktika fejbőr viszketés ellen?

Figyelt kérdés
1-2 napja enyhén elkezdett viszketni a fejbőröm. Nincsen benne semmi mászkáló,mert át lett nézve. Viszont tegnap hajfestésen estem át és azóta nagyon viszket. Mit tegyek ellene? Délután szodabikarbonaval mostam hajat, az egy kicsit enyhítette. Valami más ami hatásos lehet?

2017. okt. 22. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Vakarózás?
2017. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,az biztos jó. Max,csak rontok a helyzeten.
2017. okt. 22. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az nem lehet, hogy allergiás vagy a festék valamelyik összetevőjére?Érdemes lenne az aloe firsttel fúni, azt kipróbálni.Jobbulást!
2017. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Azzal fújtam,de hatástalan volt.. vettem be allergia gyógyszert és úgy néz ki,hogy ez jó lesz rá
2017. okt. 23. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem allergia, akkor lehet, hogy kiszárította a fejbőröd a festék. Nekem ilyen helyzetben segített egy kókuszolajos pakolás.
2017. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!