Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Azaliat szedek, és borzasztóan pattanásos lettem, az orvos azt mondta mindegyiktől az lennék, nem cseréli le?

Azt mondta, minden ilyen fogamzásgátló ugyanolyan, ezért hiába szednék másmilyet, attól is pattanásos lennék, de már szörnyű a helyzet. Igaz lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Azalia, fogamzásgátló

2017. okt. 26. 17:05  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom. De örülj , hogy az Azaliatól csak pattanásaid vannak.☺

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. okt. 26. 18:40 Privát üzenet
Cseréld le az orvost

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. okt. 26. 18:56 Privát üzenet
Hát nem tudom, én mást szedek, de még az az egy két pattanás is megszűnt ami előtte minden hónapban kijött a menstruáció előtt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. okt. 26. 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak olyanok még, akik nem igény szerint szoptatnak? Itt minden orvos/csecsemős/védőnő ezt nyomatja, van aki ennek ellenére kitart ez elvei mellett?
Miért nem szólt a védőnő, hogy vinni kell egy hónapos korába a babát az orvoshoz?
Mar kb tobb mint egy honapja szetszakad a hatam az orvos felirt fajdalomcsinnapitot (apranax 275) es felirt egy izomlazitot ( diclofenac) azt szeretnem kerdezni h valakinel volt...
Mekkora baba a normál méret?
Teglapor szeri folt a pelenkaban. Talalkozott mar valaki ilyennel? Orvos nem tudja, vizeletvizsgalat negativ
Anyukák, mi a véleményetek a terpeszbetétes gumipelenkáról?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!