Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? Szívroham...

Ez mi lehetett? Szívroham vagy pánikroham?

Figyelt kérdés

egyik nap volt hogy mikor haza jöttem a boltból és feljöttem a lépcsőn (panelban élek)

be értem a házba utánna gondoltam megmérem a vérnyomásomat egyből miután megjöttem és 100 felett volt a pulzusom utánna kicsit vártam és megmértem és 112 volt úgy megijedtem hogy elmentem biciklizni és egyszer csak furát éreztem, figyeltem a szíverésemet és vert próbáltam magam nyugtatni ,mondogattam magamnak hogy nyugi ne stresszelj

olyat éreztem hogy mitha itt a vég nagyon halálfélelmem volt voltak az utcán már majdnem szóltam de aztán csillapodott és mondogattam hogy nyugi nyugi

nagyon magas lehett a pulzusom akkor szerintem



2017. okt. 26. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:

szociális fobiás vagyok, önbizalhiányos stb

most derült ki hogy kényszerbeteg is

2017. okt. 26. 17:55
 2/7 A kérdező kommentje:
voltam ez előtt neurológusnál azt mondta irány a pszichiáter akkor picit megijedtem
2017. okt. 26. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan érzés volt mintha féltél volna nagyon de nem is volt semki olyan?
2017. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen félelem a szívem meg vert mert a kezemmel nézegetten
2017. okt. 26. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan egyszer nekem is volt én se tudom miért nem volt semmi bajom és agyszer csak..
2017. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mi egyszer csak?
2017. okt. 26. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Pánikroham. 100-112-es pulzus pedig egyáltalán nem magas. Szivroham esetén hidd el más bajaid is lettek volna, mint egy tök normális 100-as pulzus.
2017. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!