Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hipermangán gőzének a...

Jroux kérdése:

A hipermangán gőzének a belégzése mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Egy kávéskanálnyit granulátumot tettem kb. 5 liter meleg (cca. 50 fokos) vízhez.Lábfürdőnek használtam és az oldat gőzét kb. 5 percig lélegeztem be. Utólag derült ki nekem, hogy sokkal enyhébb erősségű oldat kellett volna.

2017. nov. 1. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

erős oxidáló hatású.

Az, hogy a kérdésed be tudtad írni, kb azt jelenti: túléled.


De mi lenne, ha tájékozódnál az adott szerekről, mielőtt használni kezded?

2017. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol tudtál venni hipermangánt kis kiszerelésben ?
2017. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tron65: Hát most megtanultam, hogy előzőleg mindig tájékozódni kell. Csak annyit tudtam róla, hogy fertőtlenítő hatású, de nem tudtam hogy veszélyes. Annyi hatást érzek, hogy időnként "büfiznem" kell. Szerinted indokolt orvost zavarnom a problémámmal? Vagy van házilagos módszer, pl. víz ivása?
2017. nov. 1. 11:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem most vásároltam a port, hanem nagyon rég. Egy kis gyógyszeres üvegcsényi van, anno ülőfürdőhöz kellett. És már nem emlékeztem a felhasználási módra.
2017. nov. 1. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!