Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vegbelrepedesem van szerintem...

Vegbelrepedesem van szerintem mert aranyerem nemlehet (tobb eve h ebben szenvedek) igaz 1evre elmult de most ujra elojott valamit lehet tenni itthon ellene?

Figyelt kérdés

Taplalkozasom rendben van

Azt hozzatennem h nem rendszeres a szekleturites.Van hogy egy nap nem is de utana igen van h egy nap 4x is es nemtudom mitol van ez


2017. nov. 2. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha elmennél az orvoshoz megtudnád.
2017. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már voltam azért is irtam,hogy valamilyen otthoni modszer kene
2017. nov. 2. 22:14
 3/5 anonim válasza:

szerintem nem nagyon van otthoni módszer. Nekem is az van és már több, mint 1 hónapja szenvedek vele. Eleinte csináltam ülőfürdőt, ami alapvetően csillapította a fájdalmat, de most ott tartok, hogy naponta szedem a fájdalomcsillapítót, mert másképp nem bírnám ki. A doki írt fel nátriumos kenőcsöt, ami izomlazító, ezt kell belülre felkennem, illetve kaptam izomlazító kúpot is. Eddig nem segített igazán egyik sem. Most legutoljára gombaellenes tablettát írt fel, mert azt mondja, hogy a candida gombák hajlamosak meggátolni a gyógyulást, illetve mondta, hogy tartsak candida diétát.

Amúgy azt mondják, hogy ez leginkább stressz betegség és inkább azt kell megnézni, hogy mi az, amitől szorongsz és stresszelsz.

2018. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Detralex tabletta + Reparon kenőcs nekem be szokott váli
2018. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyar ota szenvedem vegbelreoedessel reparon kuo kenocs szart se ert nekem.1 2 hete jo lett alig faj mar ugy orulok naon hasznalt ezeket valtoztattam meg:etel elott meleg levest eszek.activia joghurt.szekeles elott 1 dulcolax kup fel es 5 10 15 p utan lazabban kijon kb mind


Max neha 3 p ig tom cdak bent tartani akk is kijon.ami a lenyeg szekeles utan Proktis M kup fel utana Proktis M kenocs . Napi 1 2 ster lehet ezt. Es meg napi 1 elektormos geppel kifacsart narancsle.kerulom a sok csokit. Es nem mondanam sokat iszom 1 2 litert de akk is jobb lett ha neha 1 2 litert se iszom.de igyal is.hidd el ezek ha nekem segitettek nyar ota szenvedem akk neked is Ezeket probaltad mar a proktis M?termekekekt?

2018. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!