Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Vegbelrepedesem van szerintem mert aranyerem nemlehet (tobb eve h ebben szenvedek) igaz 1evre elmult de most ujra elojott valamit lehet tenni itthon ellene?

Taplalkozasom rendben van
Azt hozzatennem h nem rendszeres a szekleturites.Van hogy egy nap nem is de utana igen van h egy nap 4x is es nemtudom mitol van ez

11-02 21:38  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Mondjuk ha elmennél az orvoshoz megtudnád.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 11-02 22:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már voltam azért is irtam,hogy valamilyen otthoni modszer kene

# 2/2Időpont 11-02 22:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon kapar a torkom, de csak Neocitran van itthon. Az segíthet?
Van itthon sószappan, neogranormon, arcszesz, stb milyen sorrendbe használjam pattanások ellen? és milyen gyakran ( 1 nap gondoltam )
Sok a gyomorsavam, de csak apo-famotidin van itthon. Mit tegyek?
Normális, hogy 13 óra munka után úgy fáj a hátam és a lábam hogy utána itthon járni is alig tudok, vagy ez csak azoknak van, akiknek gerincferdülése és lúdtalpa van?
Legális vajon külföldről gyógyászati készítményt rendelni, ami ki tudja itthon mi a státusza?
Egy napos betegséggel akarok itthon maradni az iskolából. Mit mondjak az orvosnak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu