Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Vegbelrepedesem van szerintem mert aranyerem nemlehet (tobb eve h ebben szenvedek) igaz 1evre elmult de most ujra elojott valamit lehet tenni itthon ellene?

Taplalkozasom rendben van

Azt hozzatennem h nem rendszeres a szekleturites.Van hogy egy nap nem is de utana igen van h egy nap 4x is es nemtudom mitol van ez

2017. nov. 2. 21:38  Privát üzenet  

A válaszok
Mondjuk ha elmennél az orvoshoz megtudnád.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. nov. 2. 22:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már voltam azért is irtam,hogy valamilyen otthoni modszer kene

# 2/4Időpont 2017. nov. 2. 22:14 Privát üzenet
Avesojarak nevű felhasználó válasza:

szerintem nem nagyon van otthoni módszer. Nekem is az van és már több, mint 1 hónapja szenvedek vele. Eleinte csináltam ülőfürdőt, ami alapvetően csillapította a fájdalmat, de most ott tartok, hogy naponta szedem a fájdalomcsillapítót, mert másképp nem bírnám ki. A doki írt fel nátriumos kenőcsöt, ami izomlazító, ezt kell belülre felkennem, illetve kaptam izomlazító kúpot is. Eddig nem segített igazán egyik sem. Most legutoljára gombaellenes tablettát írt fel, mert azt mondja, hogy a candida gombák hajlamosak meggátolni a gyógyulást, illetve mondta, hogy tartsak candida diétát.

Amúgy azt mondják, hogy ez leginkább stressz betegség és inkább azt kell megnézni, hogy mi az, amitől szorongsz és stresszelsz.

# 3/4Időpont jan. 6. 19:36 Privát üzenet
hisztismirtill nevű felhasználó válasza:

Detralex tabletta + Reparon kenőcs nekem be szokott váli

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 28. 15:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon kapar a torkom, de csak Neocitran van itthon. Az segíthet?
Van itthon sószappan, neogranormon, arcszesz, stb milyen sorrendbe használjam pattanások ellen? és milyen gyakran ( 1 nap gondoltam )
Sok a gyomorsavam, de csak apo-famotidin van itthon. Mit tegyek?
Normális, hogy 13 óra munka után úgy fáj a hátam és a lábam hogy utána itthon járni is alig tudok, vagy ez csak azoknak van, akiknek gerincferdülése és lúdtalpa van?
Legális vajon külföldről gyógyászati készítményt rendelni, ami ki tudja itthon mi a státusza?
Egy napos betegséggel akarok itthon maradni az iskolából. Mit mondjak az orvosnak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!