Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a gyomorégésemet?

Mi okozhatja a gyomorégésemet?

Figyelt kérdés

A gyomrom egy hete ég , kisebb megszakításokkal. Csütörtökön kezdődött el , apró puffadással , majd hányinger , rosszullét követte , aznap estére sajnos bekajáltam , szóval tudtam , hogy a miatt van a rosszullétem. Másnap jobban lettem , semmi bajom nem volt , azonban vasárnap már elég erőteljesen fájt a gyomrom. Nagyon erős hányingerem volt ... és ez ment 2 napig. Bevettem egy Rennie tablettát , ami sokat segített , mert másnap egész nap jól voltam és végül a rákövetkező nap délután is , azonban estére megint égni kezdett a gyomrom ... tegnap is ugyan ez volt , hogy napközben jól voltam , de este megint rosszul lettem , aludni sem bírtam. Az étkezésemmel nem lehet probléma , vegetáriánus vagyok , sok zöldséget , gyümölcsöt fogyasztok. Nem iszok szénsavas üdítőket , nem szoktam alkoholt inni. A cigizni sem cigizel rendszeresen , és amióta ez az esti túlevés volt (egyszer , tehát ez sosem volt nálam tendszeres) azóta már este nem is eszem , max elrágcsálok egy kekszet.


Orvoshoz el fogok menni mimdenképp , bár nem a tükrözés minden vágyam... azonban addig is tudnátok valamit mondani , hogy mitől lehet ez az egész? Amikor nagyon bekajáltam este , akkor azt értettem , hogy azért fáj a hasam mert sokat ettem ... de azóta szinte már semmit nem eszek , csak olyan ételeket amik a savat felszívják ... és még mindig nem javult a helyzet. Az egyetlen ami segít az a Rennie ... de nem szeretném minden nap beszedni , mert az sem tesz jót.


Remélem nem vagyok refluxos vagy ilyesmi ... főleg , hogy nem is értem , hogy mitől alakulhatott ez ki.



#gyomorsav #hányinger #reflux #gyomorégés #gyomorgörcs #gyomorégés éjszaka #túl sok gyomorsav
2017. nov. 4. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Reflux lehet, nekem is hasonló tüneteim voltak amikor előjött egy szülinapi kajálás után.

Vizsgáltasd ki magad.

2017. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nemtudom mitől lehet de nekem amikor nagyon fáj a hasam akkor én joghurtot szoktam enni mert attol mindig elmulik kb 1 perc alatt :D
2017. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!