Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor most kizárva az agydaganat?

Akkor most kizárva az agydaganat?

Figyelt kérdés
Voltam mr vizsgálaton, kontrasztanyag nélkül csinálták. De semmilyen elváltozást nem mutatott ki, teljesen ép az agyam. Kimutatta volna így is? Kézzsibbadás miatt voltam.
2017. nov. 6. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,nyugodj meg.
2017. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki feltételezte, hogy ez agyi eredetű ??
2017. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nézték meg a fejedet, és ha nem találtak semmit, akkor ez egy negatív eredmény. A kézzsibbadást nem ez okozza.
2017. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De úgy értem. Kontrasztanyag nélkül is kimutatja az agydaganatot?
2017. nov. 6. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Bízz az orvosokban. Az MRI egy drága vizsgálat, amit nem fognak elvégezni trehányul vagy brahiból.


[link]

2017. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az MRI vizsgalat kozben,ha latnak valami gyanusat,akkor beadjak a kontrasztanyagot,ami segiti a beazonositast.

Esetedben lehetseges,hogy a nyaki gerinc problemad okozza a kezzsibbadast,a kilepo ideget nyomja valami csigolya elvaltozas. Reumatologus orvoshoz menj tovabb,ha gondolod! Nyaki gerinc MRI vizsgalat szuksegesseget megiteli.

2017. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!