Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Intim borotválkozás után...

Intim borotválkozás után szúró, viszkető érzés. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Most borotválkoztam először az intim területeimen és nagyon király, meg tetszik is de elvétettem pár hibát(növés irányával ellentétesen borotváltam, nem volt eléggé felázva a bőr, borotvahab) és most rettenetesen szúr és viszket.

Ilyenkor mit lehet tenni? Bekentem testápolóval, de azért szeretném ezt minél hamarabb megoldani. Tapasztalatok, tippek?


17F



2017. nov. 6. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy piros foltok is vannak a területen és igazából akkor zavar ha járok(gondolom amikor hozzádörzsölődik a ruha).
2017. nov. 6. 19:53
 2/3 Poris2000 ***** válasza:
Ez ilyen első alkalommal főleg, enyhébb mértékben lehet később is. After shave-vel vagy arcszesszel ugyanúgy kell fertőtleníteni mint az arcon való borotválkozás után, ha ezt elmulasztottad, az is okozhatja, hogy ennyire kellemetlen. Ugye a szőrtüszők gyulladnak be ilyenkor, meg majd a vágott végű szőrszálak is elkezdenek nőni, az is kellemetlenül fog bökni. Magától elmúlik majd néhány nap alatt, addig is kitartást, legközelebb meg ne kövess el módszerbeli hibákat, és fontos a fertőtlenítés!
2017. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi, addig is, igyekszek túlélni:D
2017. nov. 7. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!