Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat vizeletcsepegést?

Mi okozhat vizeletcsepegést?

Figyelt kérdés
F/14
2017. nov. 7. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Szólj a szüleidnek és elvisznek téged háziorvoshoz, (ha nem barlangban nőttek fel.) Egyedül is mehetsz rendelésre szerintem. Gyerekorvos kideríti, ne sajnáld rá az időt, szedd össze magad!


Az itteni válaszadók nem orvosok... nem bíznám az életemet egy tahóra.

2017. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szokták mások írni , hogy GOOGLE a barátod ! és nagyon helyesen.


Csak mert annak nem sok értelme van, sőt semmi értelme nincsen, hogy kiírtad ezt a kérdést már tegnap is, (én válaszoltam is rá), és úgy néz ki, hogy törölték a kérdésed, mert nem találom.


Az meg a másik, hogy nem indokolod a kérdést (nem is kell) és mégis ilyen bunkó válasz (ok) érkezik, lásd: 1, 2


Örülünk mindig, hogy vannak ilyen "okos" válaszolók, aki ismeretlenül és megtudja állapítani, hogy valaki a saját testéről, betegségéről ír, beszél, vagy csak a kíváncsiság hajtja, vagy esetleg a 80 éves nagyszülője betegsége érdekli, amiről félfüllel halott és a többi ....

2017. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Google a barátod: millió oka lehet táplálkozástól kezdve a rákig és neurológiai betegségekig. Olvasd el amit találsz és próbáld meg eldönteni, hogy szükség van-e orvosra.


Nem hinném, hogy egy 14 éves fiú a nagyszülei ilyen gondjainak, itt akarna utánajárni.

A családi hátteret pedig sohasem tudhatod. Attól, hogy te ’egészséges’ családban nőttél fel ő nem biztos, hogy igen.

2017. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a gyerek orvosra tartozik,hanem az urológusra .

Nem kell ide beutaló sem,csak taj kártya .

Kivizsgálásra mindenkit ide küldenek .

2017. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!