Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért imádok ennyire aludni?

Miért imádok ennyire aludni?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy szeretek aludni=) De ez már rossz irányba kezd elmenni úgy érzem. Tehát este lefekszem,kb éjfélkor és 11-ig alszom egyhuzamban,annyira jókat szoktam álmodni,hogy jobban érzem magam álmomban(vagy valami ilyesmit érzek amikor megébredek)és csak arra gondolok,hogy vissza akarok térni abba amit épp álmodtam,tehát visszaalszok 1-2 órára.És akkor is csak azért kelek fel mert nem akarok délutánig aludni,pedig tudnék! És amikor felkelek annyira punnyadtnak és fáradtnak érzem magam, 2 óra kell,hogy magamhoz térjek és ne egy nyominak érezzem magam.Akkor csinálom a dolgom,de estére sem fáradok el,akkor meg nem tudom ágyba dugni magam...szóval ez egy hülye körforgás.Anyukám szerint ez már beteges.Mit kéne csinálnom??? Úgy mindenre gondolok...Mindenféle tanácsot szívesen fogadok!!!
2010. máj. 31. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmi dolgod egész nap? Suli, munka?

Attól vagy ilyen fárad, mert sokat fekszel.

Este menj elfutni egyet, jobban fogsz aludni és hamarabb, de kipihenten ébredsz.

És keress valami elfoglaltságot magadnak.

2010. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jártam suliba,csak most ugye érettségi szünet van...amikor végre észhez térek akkor nekiállok tanulni,utána rajzolni szoktam (hobby)meg dvd-t nézek.De suli időbe is ez volt a helyzet a vége felé... A futást viszont ki fogom próbálni.
2010. máj. 31. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!