Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Intimtölcsért szeretnék...

Intimtölcsért szeretnék venni, melyik méret az ideális?

Figyelt kérdés

Ladycup márkánál csak S (21ml) és L (34ml) méret van. Elég erős a menstruációm,a Super+ tampont naponta négyszer-ötször cserélem. Melyik méretet kellene használnom?

Elsősorban intimtölcsért használók véleményére vagyok kíváncsi.



2017. nov. 12. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Gyakorlatilag egy műanyag bilit tolsz fel a p...nádba.

Ha nem érzed, hogy ez mennyire bizarr, akkor felesleges bárminemű tanács.

2017. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Menj orvoshoz, mert nem normális az ennyire erős menstruáció.
2017. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek is ennyire erős volt a vérzése, aztán kiderült, hogy mióma okozta.
2017. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használom, de mikor olvastam róla akkor úgy ajanlották a méretezést, hogy ha természetesen szültél akkor kell a nagyobb méret, egyébként elég a kisebb...a tampont ne hasonlítsd ehhez, mert ez egy kehely, szóval nem felszívja hanem ott van benne...ami ha kb akár 12 órát ígér, erőssebb vérzésnél lehet 6-7 óra, de tamponnal meg cserélheted 2 óránként...persze éleg bizar, de ki tudja meg mit használ nyilván nem kürtöli világgá..a másik meg az, hogy senkinek semmi köze hozzá, ha neki ez megfelel és beválik használja.. van aki a tampontól írtózik, van aki a betéttől esetleg a kehelytől/elárulom, hogy van már mosható betét is, na az sem vmi bizalom gerjesztő, hogy suvickolod a használt betétet😝/ nincs ráírva egyik nőre sem, hogy ilyenkor mi van alatta😅
2017. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem nem világos, hogy miért kellene máglyára vetni mindenkit, aki kicsit is kipróbálna valami mást? Az első válaszoló biztosan egy alfahím volt.


Na, én használok ilyen kelyhet.

Hogy miért? Mert érzékeny a hüvely-nyálkahártyám és nem bírja a gyakori tamponhasználatot (konkrétan ha kivettem egy tampont nem tudok betenni egy újat anélkül, hogy ne jönne ki a könnyem amikor megpróbálom betenni).

Köszönöm, nekem egy áldás az intimkehely akkor is, ha ezért a pokolra jutok.


A helyzet az, hogy jó eséllyel mindenki más márkát használ, így pont arról a kehelyről én sem tudok biztosat mondani. Mindenesetre ha tényleg ilyen erős a vérzésed, akkor indokolt lehet a nagyobb méret. Nekem 25 ml-es tölcsérem van, normál vérzéssel erősebb este folyamán félig lesz tele.


Az első hónap a kehellyel kicsit bénázós, de kitartás, jó lesz! :)

2017. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös, köszi szépen az értelmes választ :)

4-es, én is olvastam a témában, szerintem minden lehetséges oldalon :D azért tettem fel a kérdést, mert nem igazán tudom, hogy melyik, a gyártó(k) által leírt/meghatározott méret való nekem - ugyanis nem szültem és 18 éves vagyok :D tehát alapból kizártam az olyanokat, hogy 25 éves korig elég az S...

2017. nov. 13. 01:55
 7/8 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok


Nekem Lunette 1-es modell van és nagyon szeretem. Ha gondolod nézz utána, hátha tetszik. Kicsi, de nagyobb a térfogata, mint általában az S méreteknek más márkáknál.

2017. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nőgyógyászhoz nem szeretnél elmenni, hátha tudna segíteni ebben? Így nagyon nehéz választ adni, hogy neked mekkora kellhet, mivel minden nő más belülről! Szerintem, mivel super+t használsz simán kellhet az L-es...de az is lehet, hogy mivel más méretű egy ekkora kehely, mint egy tampon kényelmetlen lesz ez a méret...nem mondom, hogy a nőgyógyász leméri, hogy mekkora kell, de az is megeshet hogy kiderűl mi okozza ezt a mennyiséget ilyen fiatalon nem igazán 'normális'...bár nem vagyok szakértő csak nekem is havonta parkol a piros ferrari😊először és utoljára a szülés utáni tisztulási vérzésem volt ennyire erős, mint ami neked havonta van...remélem minden oké, de egy vizsgálat nem árthat...max megcsinálja az éves rákszűrést is...4-es voltam
2017. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!