Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tarthat míg...

Mennyi ideig tarthat míg kiegyenesedik a gerinc?

Figyelt kérdés
Így okosba ha belövöm a fejem-nyakam-hátam, egyrészt fáj egyrészt rossz, de amint azt olvastam tapasztalom, hogy sokkal több vér jut az agyamba, és jobban teljesítek agyilag, és erőnlétben is jobban teljesítek, valamint mélyül a hangom tőle, ergo megéri, csak az a kérdés, hogy mennyi ideig tarthat vajon míg úgy is marad?
2017. nov. 15. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább okosodj, mielött ilyen hülyeséget gondolsz!
2017. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy elnezem, a helyesirasra es a fogalmazasi kepessegre nem lehet jo hatassal, akarmirol is hadovalsz itt.
2017. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy okosba belövöd a fejed-nyakad-hátad?
2017. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol,hogy rendesen,normálisan kihúzza magát,mert jelenleg hanyag a tartása, de ugye egy idő után elfelejti egyenesen tartani magát,és visszagörbül. Tehát a kérdés valószínűleg az,hogy mennyi idő megszokni a helyes testtartást..? TALÁN. Nem vagyok benne biztos, de így logikus..
2017. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja értem, hát csak egyenes tartással nem lehet a gerincet kiegyenesíteni! Ha még 18 év alatti vagy, akkor még korrigálható a gerinc, tornával és úszással.
2017. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, gondoltam rá, hogy izommal kéne alátámasztani a megfelelő pontokat esetleg.
2017. nov. 15. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
De a hátizom erősítés nem árt neki,ha esetleg 18 éven felüli,akkor sem. Javulni már nem biztos,hogy fog, de ha nem törődik vele, akkor rosszabbodni még tud. Ha nem is most, 30-40 év múlva iszonyatosan tud fájni a derék,hát,nyak.
2017. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!