Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálok...

Mit csináljak ha utálok edzésre menni?

Figyelt kérdés

Nem a mozgással van a bajom, az sokszor jól esik, hanem:

Nem szeretek elmenni oda, nem szeretem a csapattársaim

Sokkal szívesebben maradnék otthon (de komolyan, egész nap suliban vagyok, haza megyek és tanulnom kell, és akkor még edzés is...)

Rossz érzés hogy folyton hibázok, és ezzel a csapattársaimmal szúrok ki (tudom, ilyen a csapatsport, de ők ezért még neheztelnek is érte)

Már nincs is semmi motivációm, nem akarok jobb lenni, versenyeket nyerni, csak jól érezni magam

És most nem tudom hogy velem van-e a baj, tűrnöm kéne és nem panaszkodni, bármennyire rossz érzéssel is tölt el ha arra gondolok hogy délután edzés van, mert a mozgás kell az egészséghez stb. vagy ennek így nincs is értelme és inkább abba kéne hagynom ha mindig csak szenvedek vele. Új sportot kezdeni meg... olyan elképzelhetetlen. Nincs olyan amit úgy érzem szívesen csinálnék. Jó tanács?



2017. nov. 15. 15:49
 1/2 Metionin ***** válasza:
Keresni kéne egy másik csapatot, ahol jobb arcok. Vagy váltani egy másik sportra.
2017. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj! Ha nem szeretsz oda menni, akkor miért mész? Kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek át egy másik helyre, ahova szívesen járnál, vagy nem piszkálnak a társaid. Illetve: a motiváció a legfontosabb az ilyen helyzetekben. Azt jegyezd meg, ha nincs motivációd, akkor esélyed sincs, az adott dolog elérésével. És nem, nem veled van a baj. Ha a sportot szórakozás céljából űzöd, akkor nem kell félni a rosszindulatú emberektől. Ezek az emberek az esetek 99%-ban, csak azért csinálják, mert azt hiszik jobbak nálad. Ha meg nem értesz velük szót, akkor hívd be őket az öltözőbe mond meg nekik: Gyerekek! Én azért vagyok itt, hogy a feszültséget levezessem, illetve szórakozás céljából. Ha normálisak, akkor meg fogják érteni. Ha pedig az iskola, és a tanulás után sok, akkor pedig keress magadnak egy másik időtöltést. Ha valami kérdésed van írj privátba!
2017. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!