Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Általános jelengésnek számít,...

Általános jelengésnek számít, hogy a sok üléstől, állástól be szokott dagadni a bokám? Másnál is előfordul?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 20:41
 1/7 Alain Delon ***** válasza:
Nálam nem.
2017. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az keringési zavaroknál van, Szerintem nézesd meg orvossal
2017. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak 21 vagyok, szerintem ilyenkor nem kéne még így lennie :/ Elég aggasztó. Bár biztos örököltem, mert anyum elég rendesen vizesedik, sajnos lehet idővel én is fogok, most még csak néha fordul elő, pl nagyon hosszú utazás után, mikor sokat ültem egyhelyben.
2017. nov. 15. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és nálam is hasonló a helyzet. Örökletes a családban az én esetemben is. A nyirokkeringést kell serkenteni, találsz rá tippeket az interneten pl. nyirokmasszázs. Érdemes már fiatalon odafigyelni rá, mert magától sajnos nem múlik el és csak rosszabb lesz a kor előrehaladtával.
2017. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ne ijedt meg, azért ez elég gyakori nőknél! :)
2017. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek! :)
2017. nov. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!