Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azi Sandoz gyogyszerre lehet...

Azi Sandoz gyogyszerre lehet inni?

Figyelt kérdés
Torokfajasra kaptam az 500Mgos gyogyszert, nem mult a kohogesem, torokfajasom, kaptam meg egy dobozzal.Meg van belole egy szem, amit holnap kell este bevennem, de holnap eskuvore vagyok hivatalos.Egy jo eskuvon meg ki nem koccint? Nem vagyok az a lereszegedos tipus, de a barati tarsasag (falun vagyunk) palinkaval koszonti majd az ifu part... Meg lesz egyeb szesz is nyilvan, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Sok mindent olvastam, de leginkabb szemelyes tapasztalat kene. (Nem kerek veszmadarakat,hogy jaaj meghalsz) Egyebkent a betegtajekoztatoban errol nem talaltam semmit. Legyszi segitsetek!

2017. nov. 17. 23:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!