Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 éves vagyok.Még mielőtt valaki írná hogy hipohinder vagyok csak mondom nem vagyok az.:D Na szóval már 2-3 hónapja nem tudom magam kipihenni rendesen folyton fáradt vagyok szédülök és fáj a fejem.Először úgy voltam vele h majd elmúlik biztos csak elkaptam valamit.De egyre rosszabb.Homályosan látok is látok már egy ideje.(Nem tudom h ide tartozik e de akármilyen kicsi ütéstől simán bekékül meg bezöldül a kezem vagy ahol épp beütöm.De ezt letudtam azzal h nagyon fehér a bőröm) Mi bajom lehet? Hiába szedtem ilyen c vitamin tablettákat nem sokat segítettek.Úgyh nyugtató teát iszok esténként h végig tudjam eludni de nem megy.Hogy őszinte legyek a legidegesítőbb az a hidegrázás és sokszor.Valaki valami tabletta,vitamin,gyógytea akarmit tud javasolni? Orvoshoz nem megyek mert nem akarok hiányozni a suliból főleg most h a továbbtanulásnál vagyok.A válaszokat köszönöm! :D

2017. nov. 18. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell menned kivizsgálásra. Nagyon súlyos betegséget is jelezhet a hidegrázás, ha nem megfázástól van. A suli most másodlagos.
2017. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen súlyos betegségek lehetnek? Én úgy vagyok h ha már tényleg nagyon nagyon rosszul vagyok akkor megyek orvoshoz.Ezek a tünetek lehetnek valami konkrét betegség jelei? Nem szeretek orvoshoz járni csak azért. Nem lehet ez csak valami vitaminhiány vagy hasonló?
2017. nov. 18. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első sorban vérvétel !

Nagyon tudom ajánlani a biotech USA daily napi vitamint .

Ez 9 db kapszula / tabletta . Naponta . Tudom soknak hangzik de hidd el nekem jobb mint egy c vitamin magába és a centrum és egyéb társai !!!!

Amióta szedem nincs ilyen gondom előtte mindennap fejfájás , fáradság stb ...

2017. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elöször is menj el vérkivisgálásra, utána pedig vagy öltözz vagy takarózz be nagyon melegen hogy ne fázz. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget (Vitamint), ha további kérdésed van, küldj privát üzenetet.
2017. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Suli után is elmehetsz a háziorvoshoz, egy vérvétel feltétlen kellene, azt is el tudod intézni iskola előtt, legfeljebb az első óráról hiányzol.

Vérkép alapján már többet lehet tudni.

2017. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!