Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fájdalmas egy anyajeg...

Mennyire fájdalmas egy anyajegy kimetszése?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 00:09
 1/4 anonim válasza:
Nekem levettek 2 éve a hátamról egyet,kaptam 2 inekciót és nem is éreztem semmit.Utánna volt macera a fürdés meg ilyenek,ha hozzáértem nagyon fájt de maga a “műtet” semmi extra.Az egyetlen bajom vele hogy sajnos a helye a mai napig megvan és már meg is marad,leakartak venni mégegyet is de azt ebből az okból kifolyólag már nem engedtem és nem is fogom
2017. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es, gondolom nem játékból akarták leszedni, jobban járnál, ha belemennél, mert egy rákos elfajulás sokkal kellemetlenebb következményekkel jár.

Nekem eddig 4-et vettek le, az egyiket a tenyeremről, azt mondjuk megszenvedtem rendesen. A többi ahhoz képest semmi volt. Neked honnan kéne?

2017. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A műtét abszolút fájdalmatlan :)

Nekem nagyobbakat is vettek le, az egyik ezek közül estére picit fájt, mikor elmúlt a fájdalomcsillapító hatása, de ez olyan pici kis ambuláns műtét, és én minden egyes anyajeggyel mínuszban boldogabb vagyok. :)

2017. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Combom belsejéről kéne egy jó nagyot kiműteni.

2017. nov. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!