Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néhány hónapja tapasztalom...

Néhány hónapja tapasztalom magamon, hogy összeszorítom a fogaim, állkapcsom, teljesen öntudatlanul, és már csak a fájdalmat veszem észre. Mitől lehet, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Tényleg nem tudatosan csinálom, de sajnos nagyon gyakran, naponta elég sokszor arra eszmélek, hogy rosszul esik, fáj.

Nem tudom, mi lehet az oka, kb egy éve lehet ez, előtte sosem csináltam ezt.

Remélem, érthetően írtam le, nem tudom, van-e ennek valami szakszerűbb megfogalmazása.

Nagyon kellemetlen, de nem tudok tenni ellene, mivel az okát sem tudom.

Volt már vki hasonló helyzetben?


2017. nov. 25. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz es csinaltass a fogadra szilikonbol fogvedot. Ha sokaig ezt fogod csinalni, kikopik az allcsontod a "forgonal" es az kesobb gondokat okozhat.
2017. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogorvos. Esetleg nem állnak annyira rosszul a fogaid hogy fogszabályzó kéne/van?
2017. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Stressz is okozhatja...
2017. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!