Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bárányhimlős lettem. Nem...

Bárányhimlős lettem. Nem lehetne valahogy előbb kigyógyulni belőle? (több lent)

Figyelt kérdés

Mondjuk rajtam nagyon kijött,és sok pötty van rajtam.Viszont pénteken osztály kirándulás és nagyon szeretnék elmenni,már rég óta készül rá az osztály.((4.-én lesz.pénteken))A doki azt mondta,hogy szerinte ez a hét ki van iktatva,de azt is mondta,hogy bármi lehetséges.Nem tudtok valamit ajánlani,hogy előbb kigyógyuljak belőle??


Előre is nagyon köszönöm.


2010. jún. 1. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy furán hangzik, de Nekem néha működik, hogy meg AKAROK gyógyulni, és akkor gyorsabban megy. azt mondják fontos a hozzáállás nagyon fontos:)
2010. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha jó melegen beburkolózol és rengeteg pötty kijön rajtad , akkor hamarabb és nem is valószínű hogy újból elkapod . Ha kevés pötty jön ki rajtad , akkor máskor is elkaphatod ! Tehát jó melegben izzadj !! Remélem tudtam segíteni !
2010. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen.Köszönöm mind két válaszadónak.Nagyon sokat segítettetek.Mind kettőt alkalmazom.:)
2010. jún. 2. 10:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis nem gyógyultam meg,de nem is baj,mert nem mentek el.El lett halasztva.(nem miattam.)A doki azt mondta hogy hétfőre meggyógyulok.De a tanácsok miatta tényleg gyorsabban gyógyultam(az orvos szerint).:) Szóval nagyon köszönöm mind a kettőtöknek!!Nagyon kedvesek vagytok!!:)
2010. jún. 5. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!