Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tud segíteni valaki? Rég...

Tud segíteni valaki? Rég voltam mell UH-n és el kellene mennem. (Korábban vidéken voltam)

Figyelt kérdés

Pesten élek most és már szinte már rémálmaim vannak, nagyon félek, hogy van-e valami, mert korábban volt egy csomóm. Viszont korábban is volt olyan, hogy sima ultrahangra kértem időpontot (telefonon) és mikor mentem a vizsgálatra, azt mondták, hogy mammográfiára lett az időpont és nekem azt nem lehet (20 éves vagyok). Aztán nem is adtak időpontot, mert lejárt a beutalóm vagy mi...

Szóval melyik kórházat hívjam és hogy kérjek időpontot, hogy végre megnézessem magam?

(Vidékre azért nem mennék, mert ott csak keddenként van ilyen rendelés, én pedig iskolába járok Budapesten.)


Köszönöm, ha valaki útbaigazít :)


2017. dec. 7. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggaszt, akkor helyedben beáldoznék néhány ezer forintot a bizonyosságért.

Itt például most kedvezménnyel elvégzik. Időpontot kérhetsz, kiértékeli egy szakorvos és képi megjelenítést kérhetsz akár pendrive-ra is.


[link]


De biztosan van még sok ilyen orvosi központ Bp-en, ha keresel.

2017. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérsz beutalót háziorvostól és elmész, vagy elmész maszekhoz. Mi ebben olyan bonyolult?
2017. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!