Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem lehet? Többi lent.

Aranyerem lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma elmentem kakilni, de nem volt kemény a székletem,sőt semmilyen fájdalmat neméreztem, de amikor megtöröltem láttam , hogy véres gyorsan megnéztem, de a székletem nem volt véres sőt inkább világosabb színe volt , nem is foglalkoztam vele, de azóta eltelt 30/40 perc és még mindig vérezget, megnéztem egy csíkot látok amiből jön a vé mellette meg egy kis lila volt de tényleg nagyon apró és nagyon halvány . Nem értem ez most mi mert egyáltalán nem fáj , sőt nem érzek semmit, de frusztrál hogy vérzik ... :(

2017. dec. 8. 11:10
 1/9 A kérdező kommentje:
És 19 éves lány vagyok.
2017. dec. 8. 11:11
 2/9 A kérdező kommentje:
Még valami magátol nem vérzek , ha kinyit ranyomol akkor bellülröl jön kis vér de mindig egy egy csepp
2017. dec. 8. 11:19
 3/9 TR75 ***** válasza:
Lehet aranyér is, de lehet a végbél repedése is (anális fisszúra). Nem feltétlenül fájnak.
2017. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenkepp doki kell, vagy varjak hetvegen hatha elmullik?
2017. dec. 8. 11:38
 5/9 TR75 ***** válasza:
A doki nem árt, mert hát tudni kellene az okot, és ha spontán vagy sokáig vérzik, az nem túl biztató. Ha nem jutsz el dokihoz a hétvégén, akkor megpróbálhatsz valamilyen krémet vagy végbélkúpot használni.
2017. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok fejlemeny , szoval az a helyzet hogy mar spontan nem verzik , csak ha ranyomok akkor mintha kicsit egy karcolas szeru lenne ami ver szinu de nem jon mar ugy belole mint az elejen, es meg mindig nem faj de kakilni nem tudom hogy merek e majd
2017. dec. 8. 18:29
 7/9 TR75 ***** válasza:
Doki.
2017. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez most akkor vegbelrepedes?
2017. dec. 9. 22:00
 9/9 TR75 ***** válasza:
Ezt orvos tudja megmondani.
2017. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!