Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni. Segitenetek?

Le akarok fogyni. Segitenetek?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok es ezalatt a 15 ev alatt nem hallottam mast csak hogy dagadt vagyok,le kell fogynom,mekkora hasam van,milyen vastagok a combjaim stb..de a csaladom nem tamogat a fogyasban es nincs hozza akarat erom.Kerlek segitsetek!Mivel sikerult lefogynotok?Mi motivalt titeket?

2017. dec. 9. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Kajálásban nem tudok segíteni.De ez épp elég motiváció.Mutasd meg nekik,hogy igenis képes vagy rá.Ne haggyad már,hogy mások mondják meg mire vagy képes és mire nem.Állj ki magadért.Szépen vegyél egy kondi bérletet,és kezdj el mozogni->fuss,szobabicikli.Esetleg úszást is bevállalhatod,az átmozgat rendesen.Fogyáshoz meg ha jól tudom kalória minuszban kell lenned nap végére.

Ha kell egy kis motiváció még nyugodtan írj privátban :)

2017. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!