Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki szeretném vizsgáltatni...

Ki szeretném vizsgáltatni hogy miért vagyok pattanásos 21,5 évesen még mindig, hová menjek, bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is jó lenne tudni hogy fiú vagy vagy lány. Másodszor igen elsősorban mehetsz bőrgyógyászhoz aki adhat rá különböző gyógyszereket vagy krémet ami eltünteti ezeket. Azonban ha ezek nem segítenek érdemes lenne megnézeti a hormonokat nem e valami zűr van amit endokrinológus vagy ha lány vagy nőgyógyász is megcsinál. Lehet hogy csak elhúzódik a serdülőkor nálad és ez okozza.
2017. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Igaz tényleg későn érő, olyan 17 éves koromig 1 db se volt, utána időszakosan jött elő. Pl. tavaly ilyenkor 1 db. se volt, teljesen sima hamvas hegtelen arcom volt, előtte lévő évben meg pl teljesen tele volt. Nem hegesedik szerencsére, de undorító gyulladt pattanások voltak rajtam anno, most kicsit enyhébb, mintha lassan tűnne el, de nagyon-nagyon lassan. Az érintett területek: homlok, áll, orr alatti rész és az a vonal ahová arc pirosító szokott lenni, és ez csak a jobb oldalon.


Táplálkozásnak esetleg lehet köze hozzá? Valami ételallergia lehet? Amiért időszakosan jön elő?

2017. dec. 10. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet táplálkozás vagy allergia amit szintén ki lehet vizsgáltatni akár házi orvossal is de szerintem ha elmész bőrgyógyászhoz ő tud elsősorban segíteni ha pedig nem látod hogy javulna érdemes lenne hormonokat nézetni
2017. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!