Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 évesen normális hogy...

13 évesen normális hogy összementem? A lábam is kisebb left 2 mérettel! 13/l

Figyelt kérdés
Nyár elején 155,5 cm voltam most Meg csak 152 (mind2 sulis mérés alapján)! Nyáron a lábam 38-as volt most Meg Nagy ràm a 37-es! Ez normális?? Fogok még noni? Utoljára 6.-ban Nyaron nottem de akkor 5 centit. Most 8.-OS vagyok! A szuleim atlagosak viszont a nagyszuleim 156 centisek voltak! Ha novok még akkor mennyit?
2017. dec. 10. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

dehogy mentél össze!!! :D

a sulis mérések iszonyat pontatlanok, pont lesz...rják hogy mit mérnek, gondolom nálatok is az a "kábé" falra szerelt húzogatós mérő van :D

nálam is sokszor mértek anno alacsonyabbnak mint előző évben...

a cipőkről megy annyit hogy minden boltban más a méretezés. kínaikban általában nagyobb, míg nyugati boltokban kisebb méret kell.

2017. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel a cipők számozása nem egységes, persze, normális. Igen kevéssé valószínű hogy összementél, inkább el van az a cipő számozva.
2017. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy megközelítetted a fénysebességet, miközben mérted és hosszkontrakció történt, vagy csak simán előfordul, hogy máshogy van számozva a cipő
2017. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!