Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cifloxin tapasztalatok?

Cifloxin tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma 3. napja vagyok lázas, háziorvos írt fel Cifloxin nevű antibiotikumot. Több gyógyszerre is allergiás vagyok, ezért nem merem bevenni. Soha nem szedtem még ezt a fajta gyógyszert, és másmilyet se nagyon.. érdekelne, valaki tapasztalt e valamilyen mellékhatást a Cifloxin használata során? Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 11. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

És milyen gyógyszerekre vagy allergiás? Mondtad ezt a háziorvosodnak, ugye?


Én húgyúti fertőzésre szedtem (jelenleg is szedem, de szedtem már korábban is), kifejezetten erős antibiotikum, és nekem a májfunkciós értékeimet rendesen megdobta, mikor utoljára szedtem... Most is csak saját kérésemre írta fel ezt a doki, mert a nagyon makacs fertőzésemet korábban is eredményesen kikezeltem cipróval.

2017. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Penicillin illetve klimicin, ibuprofen. Nem szoktam gyógyszerezni magam, pont a hajlam miatt, de nagyon nehezen jövök helyre, úgyhogy valamit kell szednem. :( A háziorvos remélhetőleg tudja hogy allergiás vagyok több antibiotikumra! :) Akkor nálad ezek szerint bevált!
2017. dec. 11. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, nekem bevált. Nagyon csúnya fertőzésekből sikerült kigyógyulnom vele. Remélem, most is beválik.


Ha eleve nehezen jössz helyre, lehet nem árt az erős antibio...


Jobbulást!


#1 voltam.

2017. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!