Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, anyajegy eltávolítás...

Segítség, anyajegy eltávolítás? Valakinek van friss infója dr Kovács Andrásról?

Figyelt kérdés
Olvastam több fórumon is már dr Kovács Andrásról, aki a Honvéd Kórházban rendel, többen is írták, (csak már 5-6 évvel ezelőtt) hogy ingyen leszedi az anyajegyeket. Valakinek van róla friss infója? Mikor rendel, kell-e időpontot foglalni hozzá, stb? Minden infó érdekel

2017. dec. 11. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
senki? :((
2017. dec. 11. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden sztk-s orvos ingyen szedi le az anyajegyeket.
2017. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bőrgyógyászati beutalóval, javaslat alapján az eltávolítás ingyenes, a területeileg illetékes sebészeten, sztkban. Az eredmény viszont nem minden esetben ugyanaz. (látom a barátnőmét és az enyém közötti különbséget) Én is Dr. Kovács András -nál voltam, nekem a bőrgyógyász ajánlotta, aki vizsgált, több munkát is látott már a kezéből, és nagyon dicsérően nyilatkozott róla. Én elégedett vagyok, még 1 csúnya hegem is megkorrigált, ami évek óta zavart, ezért kifejezetten hálás vagyok neki. Én úgy tudom kedden rendel, és az Róbert Károly körúton, engem délre hívott mindíg kontrollra.Magasföldszint 37-38 ajtó. Hogy kik rendelnek és mikor az ajtóra mindíg ki van írva.
2018. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi kedd délelőtt voltunk a Kovács doktornál. Nagyon kedves volt, lényegretörő, maximális tájékoztatást kaptunk a problémánkat illetően. Köszönöm a tippet!
2019. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Imàdnivaló orvos, hatalmas tudással!
2021. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!