Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a körmömmel? (elszine...

Mi lehet a körmömmel? (elszinezodes)

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdés hogy miért “fehéredik” ki meg barnul be a nagylábujjaim korme?

Olyan mint ha a feheredett resznel feljott volna

Most vettem észre úgy November elejen jelent meg egy Wellnes hetvege utan (sokat voltam a vízbe) képek lent.


Kepek:

[link]


[link]


[link]


Köszi szépen a segitsegeket :)

17/F

U.i igen elegge szarul vagtam le a kormeim :D,kolis stilus



2017. dec. 12. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen volt eddig?

Mert én úgy látom ennek a körömnek semmi baja nincs.

Inkább az, hogy elég fontos lenne azokat a sarkokat levágni, mert a lábujjad szélét nyomna, illetve befurakodik a bőrödbe. Nem teljesen, nem annyira, amennyire lehet, de rövidebbre, és kerekíteni a hegyét. Minden körömvágó csipeszen van reszelő. Nem tudom ki mondta neked, hogy azt nem kell lecsípni, de emlékszem, hogy nekünk is ezt mondták régen az öregek, hogy azt ne vágjuk le, pedig pont, hogy DE le kell vágni. 1 a néhány "öreg bölcsességek" közül, amik nem hasznosak. :) De ez a barna (bőrszín) és fehér váltakozása lehet a wellness következménye, megpuhult a körmöd. Lehet így van, lehet nem, de az, hogy baja nincs, az tuti.

2017. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!