Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok minőségi mérleget...

Tudtok minőségi mérleget ajánlani?

Figyelt kérdés

Mindig a pár ezer Ft-os mérlegeket vettük arra, hogy megmérjük a súlyunkat.. Ezeket nem gondolnánk annyira pontosnak, hisz kicsit máshova rakjuk őket, már 2 kg-al mást mutatnak...


Tudtok esetleg mondani valami minőségibb mérleget, amivel lehetne embereknek a súlyát mérni?


Otthonra, családba, csak legyen pontos! :\


Köszi.



2017. dec. 14. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen drága mérlegen is állítgatsz, az is össze-vissza fog mérni.
2017. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez az összevissza mérés az én szuperdigitális mérlegemnél is fennállt..nos a használati utasítás úgy kezdődik, hogy egy sík felületre kell helyezni..


ezt úgy oldottam meg, hogy egy olyan nagy bútorlapot vágattam, amin kényelmesen elfér a mérleg.

Azóta soha nem téved, mindig pontos.


Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor két egyforma lapot összeragasztatsz az asztalosnál, két oldalára fogantyút erősítesz, és tökéletes lesz.


Pontos lesz mint egy atomóra..


:-)

2017. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!