Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbél rák vagy mibajom...

Végbél rák vagy mibajom lehet, ha van egyáltalán?

Figyelt kérdés

Korabban jelentkezett az, hogy neha ugyerzem, hogy nem tudom rendesen ki "szarni" magam. Mintha maradna még, az hogy ott gubbasztok még a wc-n kismeretu vekony.....


mikor jol belakok akkor rendesrn eszem nincs ilyen. De mostanság nem gyakran eszem. Napi 2. Mondjuk hiztam is hasra, de az is nagy.


Masnal is előfordult ilyen. Olvastam h lehet kapni patikaban amivel lelehet otthon ellenorzni van r rák ver a szekletben.


2017. dec. 15. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogyasztasz elég folyadékot és rostot. Nézz valami béltisztító rostot a neten, utána könnyebb lesz. Meg szedj probiotikumot. És igyál sok vizet. Nem kell mindjárt rákra gondolni. Az fájna és vérezne. De ha aggaszt,menj vele orvoshoz inkább.
2017. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!