Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Mindig nagyon piros...

Segítség! Mindig nagyon piros a fejem a semmitől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmit nem csinálok de a fejem mindig nagyon vörös, és a többiek röhögnek rajtam. Meg beszólogatnak. Nem tehetek róla, de mit tegyek hogy ne pirosodjon be. Elmenjek bőrorvoshoz?

2017. dec. 16. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlsúlyos? Vérnyomásod ok?
2017. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, 166cm 54 kg. Vérnyomast most nem tudom de megfogom mérni
2017. dec. 16. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagy túlsúlyos simán lehet magas vérnyomásod. Méregetni kéne és orvoshoz menni.
2017. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a semmitől, hanem valamitől.
2017. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt a semmitől úgy értem, hogy pl csak simán ülök az órán, és odaszól valaki hogy vörös vagyok. Pedig csak nyugodtan ültem, anyum nem akar elvinni orvoshoz, azt mondta azért vagyok piros mert jobb a vérellatasa az arcomnak. Hát engem nagyon zavar...
2017. dec. 17. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyud de rohadt okos. Jobba a vérellátása az arcodnak úristen ezt honnan találta ki? Menj el magadtól szerintem jobban jársz.
2017. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos nekem is volt már ilyenem. 1. meglehet, hogy túl öltözöl.

2. stresszes az életed, de jól bírod mentálisan, viszont az idegrendszered nem biztos.

Nekem az érettségikor volt ilyen.Nagyon sokat tanultam és elég streesszesnek mondható idöszak volt. De nyugodt voltam. Ja nekem melegem volt a fejemnél, de az egész testem hideg volt.

Én elmentem egy dokihoz, aki azt mondta, hogy a szimpatikus idegrenszer felborulhatott a sok stressz hatására. Mentálisan nem éltem át, nem merültem ki ezért nagy dícséret járt nekem. Kaptam gyógyszereket, de pocsék volt. Tehát csak várnom kellett, hogy elmuljon. Meglehet, hogy neked is ilyesmi van. De jobb, ha elmész vele dokihoz. Ha azt mondják, amit leírtam akkor jobb, ha nem szedsz gyógyszert.(pszichiátria- idegrendszer vizsgálat- de jobb, ha kihagyod ezt)

Szóval én inkább azt tanácsolom, hogy csak várj, míg elmúlik. Föleg a stresszes idöszak. Nekem 6 hónapig volt. (3 gyógyszer s 3 anélkül)

Semmi xanax és efféle gyógyszereket ne fogadj el.


3.De lehet még hormon túltengés. Ha lány vagy akkor méginkább erre gondolnék.De ez is a stresszre lehet mondani. Lehet stresszes az életed, melyet nem gondolsz annak.Mentálisan erös vagy. Szerintem.

2017. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!