Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alábbi kérdésekre mi a válasz?

Az alábbi kérdésekre mi a válasz?

Figyelt kérdés

1. 11 éves vagyok de már 170 cm! Mivel tudnám megakadályozni, hogy 18 éves koromra 2 m legyek? Ha vegyész akarok lenni ez kizáró ok?


2. Kézremegés ellen mit tudok tenni? Ez kizáró ok ha vegyész akarok lenni?


3. Dadogás ellen mit tudok tenni?



2017. dec. 20. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Sehogy, a magasságodat kapod, nem beállítod. Szerintem abban a szakmában nincs magasságkorlát.


2. Nem hiszem hogy kizáró okként tartanák nyilván, de érdemes lenne konzultálni egy orvossal, hátha van rá megoldás.


3. Logopédus?

2017. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezremeges ellen jó lehet: pihenés, magnézium,rendszeres evés. Nekem ettől jobb. Amúgy attól függ mi okozza. Nekem állandóan van, kicsit romlik az ebek során. Ha stresszelek vagy rendszertelenül eszem rosszabb. Kémiai laborgyakorlataim voltak egyetemen, nem okozott gondot(nyilván van olyan mértékű remegés ami lehetetlenné teszi a munkavégzést,enyém nem ilyen).Menj orvoshoz ha kétségeid vannak. Magasság sem kizáró ok.
2017. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebek=évek
2017. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!