Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teafaolaj lábgombára?

Teafaolaj lábgombára?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már lábgombája? És mi használt? Több helyen olvastam a teafaolajat.mi a véleményetek?

2017. dec. 22. 09:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat most làtom hogy rossz helyre írtam
2017. dec. 22. 09:22
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
ecet
2017. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Canesten.

Mindig bevált lábgombára.

2017. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó a teafaolaj, de csakis a 100%,os, drágább, minőségibb termékek használnak! Azok viszont szépen kiölik! Én Tebamol márkájú teafaolajat használtam, az jó. Nem is csíp, töményen is lehet használni.
2017. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ecetnél nincs jobb! Vagy ecetes víz, vagy 10%-os ecet, és a gomba visítva fog menekülni tartósan. Évekig kínlódtam a lábgombával, az összes gyári és készített kencét kipróbáltam, ideig-óráig használtak, de hamar visszatért a baj. Én 20%-os ecetben áztattam a lábam egy órán át öt napon át, ez vagy négy éve volt, azóta panaszmentes vagyok...
2018. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!