Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 17 éves fiúnak hány...

Egy 17 éves fiúnak hány kg-nak kell lenni ilyen korban? (169cm vagyok)

Figyelt kérdés
58 kg vagyok jelenleg, és én vékonynak látom magam, vagy ez a súly az ideális ebben a korban? Nem akarok elhizni félre értés ne essék.

2017. dec. 22. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vékony lehetsz. Viszont ez a magasság/kg egy baromság mert nem veszi figyelembe, hogy izom vagy zsír adja a tömeget.
2017. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor ez egészséges, higy ennyi kg vagyok, nem?😄
2017. dec. 22. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert vékony is vagy.Járj el edzeni vagy sportolj valamit,ez női súly.Minimum 5 kg-ot kellene híznod,de inkább 10-et.
2017. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

OK lehet a súly, de te látod. Ebben a korban is durván eltér az emberek izomtömege, valamit a testalkat is számít...

Ha bizonytalan vagy, mérj testzsírszázalékot, az informatívabb, ez a 3 szám sokat nem mond, de nagyjából OKnak tűnik egy nem izmos srácnál. De pl. a jópár centivel magasabb páromnak kisebb súly kellett a karcsúsághoz ebben a korban, nagyon kevés izma volt. Most kb. 7 kilóval nehezebben néz ki hasonlóan vékonyan, úgy látszik, ennyi izmot hozott neki az élet. 20 kiló izom még felférne, akkor lenne a naturál maxnál, szóval van mozgástér (17 évesen is, csak valamivel kevésbé).

2017. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, mi a női súly? Nem mintha lenne olyan. A párom 176/63-mal néz ki jól, 39 éves fizikai munkás, impozáns combokkal (a többi izma nem valami fejlett, de több van neki, mint 17 évesen). A számok alapján egyesek hüledeznének, de bocs, nem akarja egyikünk sem, hogy 15 kiló háj lógjon róla, már 2 is kissé pocakossá teszi. Izmot pedig nem szed fel többet és pont. Nem kötelező.


17 évesen sok srác nem kigyúrt, hájasnak pedig nem célszerű lenni. Teljesen OK súly lehet ez. Én is támogatom az edzés gondolatát, de mindenkinek joga van magának eldönteni, akarja-e. S ha nem vagy nem megy, addig is tartsa egészséges szinten a testzsírszázalékát...

2017. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Ez akkor is női súly.

A barátod sem ennyit nyomna,ha nem csak a combja lenne izmos,meg ha lenne rajta egy kis tömeg,magyarán férfiasabb alkat lenne.

A 15 kg háj,meg aztán hogy jön ide?

2017. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább lennék 15 kiló hájjal egy cégvezető, és ülnék be a Bentleybe 39 évesen, mint szállnék fel a gyári buszra csóró melósként fáradtságtól szálkás izmokkal.
2017. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha 68 lennél.Azért a járdán már vállal ne mozditsanak ki .
2017. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!