Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen indokkal lehet a...

Milyen indokkal lehet a hátról anyajegyet leszedetni?

Figyelt kérdés
Van a hátamon két, számomra nagyon zavaró anyajegyem és szeretném őket leszedetni. Viszont nem tudom, mire kellene hivatkoznom, mert azon túl, hogy csúnyák és zavaróak, nincs baj velük. Mit mondjak az orvosnak, amikor felvetem a dolgot?
2017. dec. 23. 00:13
 1/6 anonim válasza:
Nem kell indok,leveszik,ha kéred.
2017. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak magánbőrgyógyásznál, de ott a vizsgálat 8000 Ft, a "műtét" pedig 32.000Ft, és ugye két anyajegyről van szó, tehát nagyon sokban kerülne. :(
2017. dec. 23. 00:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha zavaró az lehet indok. Nekem is volt egy, amit véletlenül leszakítottam sport közben félig. Ha lett volna eszem, akkor leszedetem előre. Ha rossz helyen van és beleakadsz a hétköznapi dolgokkal (pl a melltartó pántja, ha lány vagy), akkor azt már elvileg leszedik neked.
2017. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem fél óra 10 000 Ft, azalatt az egész testemről leszednek mindent, ami kiáll, több száz dolgot.

Nem tudom, honnét szedted ezt az árat...

2017. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként indok lehet az, hogy útban van, belekapsz, bepirosodik, bevérzik ruhától, melltartópánttól, táskától, stb.
2017. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


A magánrendelőben mondta ezt az árat az orvos, maga a "konzultáció" is 8000Ft volt. Szegedi vagyok egyébként és itt a közelben szeretném megcsináltatni.


Sajnos (vagy nem sajnos) pont semmi nem irritálja, de azt majd megpróbálom mondani, hogy belekapok.

2017. dec. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!