Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem le a pengét?...

Hogyan tegyem le a pengét? (Csak akkor írj, ha segíteni akarsz! )

Figyelt kérdés
2 hónapja elkezdtem magam vagdosni. Nem tudom letenni. Olyan fokú megkönnyebbülést érzek a vérem "kiszabadulásakor", hogy újra és újra meg akarom tenni. Beszéltem erről egy pár emberrel, és én is elhatároztam, hogy nem teszem meg többet, de nehéz megállni. Valaki tudna nekem segíteni?

2017. dec. 26. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, pszichiáter tud segíteni
2017. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Okozz magadnak máshogy fájdalmat, olyasmivel, ami ártalmatlan, pl sporttal. Egy jó kis izomláz is nagyon hard, és még a belső feszültséget is levezeted. Arról nem is beszélve, hogy egészséges. Ellentétben az elvérzéssel.
2017. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csuklóra befőttes gumival megcsípeted magad. Nyoma nem marad, és eléggé fáj is. Sajnos nem vérzik...de pótcselekvés.
2017. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia tudom mien ez..

En is csinalom.. Tudom mit erzel.. A hozaszoloknak mondom hogy a pszichologus nem minden esetbe jo nekem 1 ev utan se segit semmit..

Ha akarsz beszelni rola hogy kiert csinalod vagy mi a baj irhatsz privatban.

Kitartást ;)

2017. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért csinálod * utolso vagyok
2017. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!