Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérnyomásmérő fóbiám van. Egy...

Szierzs kérdése:

Vérnyomásmérő fóbiám van. Egy hónapja próbálok hozzászokni a vérnyomásmérőhöz, de nem megy. Amint felteszem, a pulzusom nagyon szapora lesz, és ez a vérnyomást is emeli. Valakinél hasonló? Sikerült hozzászokni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 18:49
1 2
 1/11 Zoli780806 ***** válasza:
Ugyanez nálam is.... 1 hete nézem bontatlanul
2017. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak így. Itthon nem is akarom megmérni, mert felrobbanna a készülék, az orvosnak meg szoktam mondani, hogy ossza el kettővel a mért adatot, mert mérés nélkül annyi lenne.
2017. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére egyébként, ha az izgulást leszámítom, akkor jók az értékek. De kényszeresen méregetem, akár 5 percenként, mert annyira szeretném, ha a pulzusom is visszarendeződne. De az csak akkor, ha a műszert leveszem.😊 Csak honnan fogom tudni, ha tényleg magas lesz a vérnyomás? Ha nem tudom nyugalomban mérni?
2017. dec. 26. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy még 20-szal több lesz, mint most így.
2017. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok. De van, akinek sikerült megszoknia a mérőt? Vagy mindenki struccpolitikát folytat?
2017. dec. 26. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van tőle fóbiám, a mérőtől is, meg a vérnyomásomtól is, mert valamitől időnként felugrál úgy tűnik, hormonális, vagy idegi eredetű a dolog (nő vagyok).Mikor felrakom, mindig szorongok kicsit, vajon nem mutat-e majd sokat, ez biztos kicsit felviszi.Ha tényleg gond van, akkor általában azt érzem mérő nélkül is, mert rosszul leszek, hirtelen felugrik nagyon szaporára a pulzusom, remegek, legyengülök, bepánikolok.Azonban van úgy is, hogy nagyon magas, mégsem érzek semmit.Doki szerint, 160/100 nál ha nem érzek semmit, nem kell sürgősségi tablettát bevenni, csak ha rosszul vagyok.
2017. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ezekre a kiugrásokra nem kell állandó gyógyszer?
2017. dec. 26. 21:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2017. dec. 26. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:
43vagyok.Szedek àllandó gyógyszert.
2017. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olvass keleti filozófiákat.Buddha,Konfucius.Elmúlik. Egyszer.
2018. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!