Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mélyvénás trombózis?

Mélyvénás trombózis?

Figyelt kérdés
Már két napja a bal vádlimban ha kinyújtom vagy rálépek éles, szúró fájdalmat érzek egy pontban és érzékeny is. Trombózisra gyanakodtam, mivel fogamzásgátlót szedek, viszont nincs nagyon feldagadva és pirosságot sem látok. Szerintetek mi lehet ez? A válaszokat előre is köszönöm!
2017. dec. 26. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az lehet , Asprirint most szedj be 2 dbot reggel is és menj dokihoz aki megnézeti ultrahangon . Jó bármilyen vérhígító . A sok adalék tartósító egyéb salak és a kevés víz nyers rostok bevitele is okozza ...
2017. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg orvoshoz nem mégy, addig is naponta vegyél be 1/4 tabletta aszpirint vagy kalmopirint.
2017. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg van vastagodva ?
2017. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj be ügyeletes kórház traumatológiájára, ha fogamzásgátlót szedsz. Lehet semmi probléma, de lehet megelőzöl egy trombózist. Egyszer én is bementem hasonló problémával. Igaz gyógyszert nem szedtem, de komolyan fogják venni.
2017. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!