Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy nagyon...

Mitől lehet az, hogy nagyon ritkán éjszaka felriadok, és nem tudok visszaaludni, csak ha kimentem egy kicsit levegőzni?

Figyelt kérdés
Mikor felriadok, olyan érzésem van, mintha valami óriási dolgot nem fizettem volna ki, vagy valami kötelezettséget nem végeztem el. Azon kívül másnap nem emlékszem semmire, hogy mit álmodhattam volna. Vagy nem is álmodtam?

2017. dec. 26. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami tudat alatti szorongás, stressz, attól lehet.Nekem is van hasonló sajnos, csak nekem rossz álmok társulnak hozzá, amikre sajnos emlékszem is.Sokszor ezek az álmok nehezen szűnnek meg, nehéz belőle felkelni, sokat küszködök és mikor felébredek, ver a szivem és néha felugrik a vérnyomásom, úgy érezem, halálomon vagyok.Nagyon rossz.Már oda jutottam, hogy félek aludni ha egyedül vagyok itthon, hogy megint rosszullétre ébredek.
2017. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod, pulzusod méregesd!
2017. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!